Wynajem minibusów i autokarów

w Krakowie

Wynajem busa / autokaru na wesele

Opublikowane przez admin w dniu

Każda przyszła Para Młoda, planując swój ślub ma na głowie bardzo wiele kwestii organizacyjnych, których rozwiązanie wydaje się być kłopotliwe. Jednym z problemów jest transport gości z miejsca ich zamieszkania do Kościoła, w którym będzie miała miejsce ceremonia, a potem na salę weselną.  Do obowiązku przyszłych małżonków należy zapewnienie gościom dobrej zabawy i komfortowego dotarcia na wesele i z wesela do domu tak, by po kilku godzinach dobrej zabawy nie musieli siadać za kierownicę. Rozwiązaniem w tym przypadku jest wynajęcie busa z kierowcą.

Dlaczego warto wynająć bus do przewozu gości weselnych?

Firmy trudniące się wynajmem busów i autokarów posiadają w swojej flocie pojazdy, które dostosują się do potrzeb transportowych związanych z organizacją tak dużego wesela, jak i małego przyjęcia. Nasza firma dysponuje samochodami  zdolnymi pomieścić od 19 do prawie 60 osób, dzięki czemu zapewni komfortowy transport niezależnie od ilości zaproszonych gości.

Dodatkowo wszystkie busy dostępne w naszej ofercie wyposażone są w klimatyzację, dzięki której nawet w upalne dni panie nie będą musiały martwić się o trwałość wykonanego makijażu.  Wygodne fotele z regulowanymi oparciami pozwolą podróżnym na relaks, nawet w przypadku długiej trasy.

Inną zaletą skorzystania z opcji wynajmu busa z kierowcą jest stosunkowo niski koszt przyjęcia takiego rozwiązania. Jeśli na wypożyczenie auta decydują się sami goście to koszty przejazdu dzielone na wszystkich będą dużo niższe niż w przypadku, gdyby każdy z nich miał podróżować własnym autem. Jeśli transport zapewnia Para Młoda to kwestie finansowe, związane z wypożyczeniem busa również nie powinny być dla niej kłopotliwe. Nasza firma pomoże wybrać Państwu bus o stosunkowo niewielkim spalaniu.

Poszukujesz busa / autobusu / autokaru z kierowcą do wynajęcia?
Złóż zapytanie lub zadzwoń

Możliwość wynajmu busa z kierowcą pozwala cieszyć się tym wyjątkowym dniem bez zmartwień, jaki wywołują kwestie związane z nieznajomością trasy czy z koniecznością znalezienia miejsca parkingowego. O wszystko dba kierowca, który na życzenie odwiezie zmęczonych i szczęśliwych gości o każdej porze.

Jak wynająć busa?

Decydując się na wynajem busa na wesele należy zadbać o sporządzenie umowy z zaufanym przewoźnikiem i dogadanie szczegółów podróży. Takie kwestie warto załatwić w siedzibie firmy transportowej. Przyjęcie tego rozwiązania pozwoli przyjrzeć się flocie i wybrać auto, które spełni Państwa oczekiwania nie tylko od względem wielkości lecz także pod względem estetyki.

Czym się kierować przy wynajmie?

Kwestią podstawową, od jakiej winniśmy uzależnić wynajem jest ilość gości, którzy będą wymagali transportu. Warto oszacować potrzeby transportowe osób zaproszonych także planując  ich drogę z  wesela. Jeśli wśród gości są małżeństwa z małymi dziećmi lub osoby starsze to najprawdopodobniej konieczny będzie dodatkowy kurs kierowcy o stosunkowo wczesnej porze. Takie informacje nie zawsze można pozyskać odpowiednio wcześniej. Czasami potrzeby transportowe bywają nagłe. Kierowcy pracujący w naszej firmie doskonale to rozumieją, dlatego są elastyczni wobec zmieniających się oczekiwań klientów.

Planując przewóz gości warto zadbać także o ich wygodę. W tym celu winniśmy sprawdzić, czy firma transportowa dysponuje autem spełniającym nasze oczekiwania. Wielu przewoźników bowiem oferuje auta w wątpliwym stanie technicznym, zaniedbane i brudne. Taki bus nie tylko nie zapewni gościom weselnym komfortowych warunków podróży,  narażając ich stroje i makijaże na zniszczenie, ale przede wszystkim będzie źle świadczył o gospodarzach przyjęcia.

Firma Hemarbus dysponuje wyłącznie bezpiecznymi pojazdami, dokładając wszelkich starań by zachowywały estetyczny wygląd i czystość. Jako rodzinne przedsiębiorstwo wiemy, jak ważne  jest dobro najbliższych i pragniemy by korzystając z naszych usług mogli je Państwo im zapewnić.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy transportowej. Na Państwa pytania czekamy pod telefonem oraz w siedzibie stacjonarnej. Wystarczy podać datę, miejsce i liczbę gości, a nasz kierowca bezpiecznie dowiezie ich do celu.

Kategorie: blog