Wynajem minibusów i autokarów

w Krakowie

Wynajem busa z kierowcą lub bez – co wybrać?

Opublikowane przez admin w dniu

Planując wyjazd każdorazowo należy wziąć pod uwagę bardzo wiele kwestii, których rozstrzygnięcie uzależnione będzie od różnych czynników. Tym, co spędza sen z powiek kierowcom jest długość trasy, cel wyjazdu, liczba osób wybierających się z nimi w podróż i ich wiek oraz własne umiejętności prowadzenia auta. Przez wzgląd na wszystkie z wymienionych czynników niejednokrotnie decydujemy się na wynajem busa lub autokaru i jeśli tylko istnieje taka możliwość wybieramy wynajem pojazdu z kierowcą.

Długość trasy i cel wyjazdu a wynajem busa

Ze względu na długość pokonywanej trasy można mówić o planowanych wyjazdach krajowych, jak i zagranicznych. W podróż po Polsce ruszamy zazwyczaj wówczas, gdy decydujemy się wziąć udział w pielgrzymce do miejsc kultu religijnego lub wycieczce organizowanej przez szkołę czy zakład pracy. Zdarza się również, że wybieramy autokar wtedy, gdy mamy wziąć udział w rodzinnym przyjęciu, na które tą samą trasą zmierza wielu zaproszonych gości. Niezależnie od okazji, w każdym z opisywanych przypadków wynajem busa z kierowcą stanowi optymalne rozwiązanie, głównie ze względu na cenę i  komfort jazdy.

Liczba podróżujących i umiejętności kierowcy

Jasnym jest, że żaden kierowca podróżujący  do pracy nie zdecyduje się na wynajem autokaru. Inaczej jednak rzecz się ma jeśli chodzi o dłuższe podróże, w których jako kierowcy odpowiadamy za bezpieczeństwo innych.  Mało który kierowca samochodu osobowego jest posiadaczem Vana, zdolnego pomieścić ponad dziesięć osób, dlatego w przypadku podróży zorganizowanych w grę wchodzi tylko wynajem większego pojazdu. Gdy dodatkowo jesteśmy niedzielnymi kierowcami niezaznajomionymi z trasą i wyłączającymi myślenie w chwilach stresu to warto, by za kółkiem zastąpił nas profesjonalista.

Poszukujesz busa / autobusu / autokaru z kierowcą do wynajęcia?
Złóż zapytanie lub zadzwoń

Zalety wynajmu busa z kierowcą

Zalety płynące z wynajmu busa z kierowcą to przede wszystkim komfort psychiczny wynikający z  braku konieczności martwienia się:

  • nieznajomością trasy,
  • warunkami panującymi na drodze,
  • warunkami atmosferycznymi,
  • o bezpieczeństwo podróżnych, gdyż powierzamy je w ręce doświadczonego fachowca.

Dodatkowo, w czasie gdy pojazdem kieruje profesjonalista podróżni bez problemu mogą oddać się rozrywkom lub skorzystać  z możliwości drzemki.

Jak wynająć busa z kierowcą?

Wydawałoby się, że odpowiedź na to pytanie jest prosta, ale jak się okazuje – pozory mylą. Decydując się bowiem na jakąkolwiek firmę przewozową, bez jej dokładnego sprawdzenia ryzykujemy stratę pieniędzy i brak zadowolenia z podróży, a nawet narażamy się na niebezpieczeństwo. Dlatego też krokiem poprzedzającym podpisanie umowy z konkretnym przewoźnikiem powinno być porównanie ofert konkurencyjnych firm.

Co należy sprawdzić?

Naszej kontroli powinny podlegać przede wszystkim kwestie związane z: flotą, jaką dysponuje firma transportowa; ceną, jaką oferuje; doświadczeniem kierowcy, który poprowadzi pojazd oraz ubezpieczeniem.

Klienci korzystający z naszych usług mogą być spokojni o te wszystkie kwestie. Flota autobusowa, jaką dysponujemy składa się wyłącznie ze sprawnych pojazdów, które przechodzą regularne przeglądy techniczne. W zależności od oczekiwań klientów spośród dostępnych busów można wynająć pojazd wyposażony podstawowo, jak i wzbogacony o dodatkowe elementy.

Cena usług transportowych w Hemarbus jest zawsze uzależniona od ilości pokonanych kilometrów i  od charakteru podróży (krajowa czy zagraniczna) tak, aby już w czasie podpisania umowy byli Państwo świadomi kosztów.

Wynajem autobusu z jednym z naszych doświadczonych kierowców na jego pokładzie wiąże się z  tym, że kwestie ubezpieczenia zawsze będą leżały po naszej stronie. Dla naszych klientów cena pozostaje ta sama.

Decydując się na wyjazd o charakterze wycieczkowym, czy też wybierając się na organizowane w odległym zakątku Polski wesele, warto rozważyć możliwość wynajmu autokaru lub busa z  kierowcą. Wówczas nieznajomość trasy nie będzie spędzała nam snu z powiek, a poczucie komfortu i  bezpieczeństwa pozwoli nam na relaks i odpoczynek.

Kategorie: blog