Wynajem minibusów i autokarów

w Krakowie

Szybki kontakt

Wynajem busa na wycieczki krajowe

Opublikowane przez admin w dniu

Weekendy, wakacje to szczególny czas relaksu i odpoczynku. Niektórzy z nas lubią odpoczywać biernie, a inni wykorzystują wolne by wziąć udział w wycieczkach. W przypadku wycieczek rodzinnych najczęściej decydujemy się poruszać własnym samochodem. Jednak, gdy w grę wchodzi wycieczka masowa to organizacja dojazdu i powrotu wymaga od nas znacznie więcej wysiłku. Z pomocą przychodzą firmy transportowe, które oferują wynajem  busów i autokarów.

Kiedy wynająć bus?

Wynajem busa jest opłacalny zawsze wtedy, gdy liczba podróżujących przekracza ilość osób, jakie mieszczą się w zwykłym samochodzie osobowym.  Jednak, by ta transakcja była rozwiązaniem tanim i  gwarantującym komfort podróżnym koniecznym jest, aby do organizacji wycieczki zabrać się odpowiednio wcześniej. Przed podpisaniem umowy z konkretnym przewoźnikiem warto porównać kilka ofert podobnie działających firm, by zorientować się w:

  •         cenie,
  •         stanie technicznym pojazdu, jakim będziemy się poruszali,
  •         ubezpieczeniu,
  •         wyposażeniu pojazdu (klimatyzacja, pasy bezpieczeństwa itp.).

W przypadku usług wynajmu busa z kierowcą, oferowanych przez naszą firmę, nie muszą Państwo martwić się tymi wszystkimi kwestiami. Nasze pojazdy przechodzą regularne przeglądy techniczne, a  także każdego dnia są sprawdzane pod względem estetyki wnętrza i czystości. Cała flota składa się wyłącznie z busów i autobusów wyposażonych w klimatyzację, zaś co do dodatkowego wyposażenia firma Hemarbus dopasuje się do Państwa oczekiwań. Cena – stosunkowo niska, zawsze jest uzależniona od długości trasy, jaką nasz kierowca przebędzie z Państwem na pokładzie.

Jaki bus wynająć?

Decydując się na wynajem busa należy przede wszystkim wziąć pod uwagę ilość osób, jakie będą nim podróżowały, jak i ich szczególne potrzeby w czasie jazdy. Jeżeli podróżują z nami dzieci warto upewnić się, że autobus jest wyposażony w pasy bezpieczeństwa, zaś jeśli zabieramy w podróż osoby uskarżające się na różnego rodzaju dolegliwości zdrowotne to warto uprzedzić o tym kierowcę.

Poszukujesz busa / autobusu / autokaru z kierowcą do wynajęcia?
Złóż zapytanie lub zadzwoń

Nasza flota dysponuje pojazdami zdolnymi pomieścić od 19 do niemal 60 osób, gwarantując wszystkim komfortowe warunki podróżowania. Doświadczeni kierowcy bezpiecznie dowiozą Państwa na miejsce, zapewniając po drodze dowolną ilość postojów osobom, które będą tego potrzebowały.

Busem po kraju

Z usług wynajmu busa w celu odbycia wycieczki krajowej korzystają głównie szkoły, zakłady pracy, wspólnoty religijne oraz osoby prywatne, decydujące się na wyjazd zorganizowany. Uczniowie szkół wraz ze swoimi nauczycielami podróżują zazwyczaj pojazdami zdolnym pomieścić dużą liczbę osób. Podobnie jest w przypadku wycieczek do miejsc kultu religijnego, jak Jasna Góra, na które decydują się Kółka Różańcowe.

Wychodząc naprzeciw ich potrzebom firma Hemarbus posiada w swojej ofercie wysokiej klasy pojazdy, zdolne pomieścić od 50 do 60 osób. Każdy z tych autobusów wyposażony jest w klimatyzację, pasy bezpieczeństwa, odchylane oparcia, toaletę, barek i lodówkę, jak również telewizory, DVD, CD i mikrofon.

Pracownikom firm, wybierającym się na wyjazdy integracyjne lub wycieczki turystyczne w mniejszym składzie proponujemy wynajem pojazdu na 20 – 30 osób, dostosowanego pod względem wyposażenia do oczekiwań danej grupy podróżnych.

Dlaczego warto?

Wynajem busa jest rozwiązaniem opłacalnym zwłaszcza podczas organizacji wycieczek masowych. Jej uczestnicy dzielą koszty przejazdu, naliczane zazwyczaj w zależności od ilości pokonanych kilometrów, między siebie. Dzięki temu płacą zdecydowanie mniej niż w przypadku przejazdu własnym autem, a dodatkowo nie muszą martwić się o kwestie warunków panujących na drodze. Wybierający kursy z kierowcą mogą całkowicie oddać się atmosferze wycieczki podczas, gdy nad ich bezpieczeństwem czuwa kierowca.

Wybierając firmę przewozową zawsze należy brać pod uwagę przede wszystkim jej renomę i doświadczenie. To szczególnie ważne zwłaszcza wówczas, gdy przewoźnikowi powierza się bezpieczeństwo dzieci. Dlatego też warto z odpowiednim wyprzedzeniem zadbać o dopięcie kwestii organizacyjnych i podpisać umowę z zaufaną firmą.

Kategorie: blog