Wynajem minibusów i autokarów

w Krakowie

Przewóz osób na wycieczki

wynajem-busow-wycieczki_1

Wyjazdy krajowe i zagraniczne

Firma Hemarbus, z racji dużego zapotrzebowania na usługi transportowe autobusem, autokarem i busem na terytorium Polski, świadczy usługi przewozowe w systemie „door to door”. Każde zlecenie przewozowe wykonane jest wedle poleceń zlecającego. Z uwagi na obszar działania, który w dużej mierze skupia się w okolicach miasta Krakowa, bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się wyjazdy autokarowe oraz busowe z sąsiadujących miejscowości w celu zwiedzania najciekawszych atrakcji miasta.

Zwiedzanie Krakowa

Usługę przewozową potrafimy dopasować do każdego planu podróży. Autobus lub minibus może rozpocząć trasę w każdym miejscu Krakowa, według wymagań organizatora. Oferujemy również naszą pomoc przy doborze odpowiednich atrakcji, jak również trasy przejazdu autokaru czy też busa. Bardzo dużym zainteresowaniem  w mieście cieszą się takie miejsca jak: Wawel, Rynek Główny z Muzeum Narodowych w Sukiennicach oraz Kościołem Mariackim, Plac Bohaterów Getta, Fabryk Schindlera, Brama Floriańska czy też dzielnica Kazimierz. Każda zainteresowana i spragniona wrażeń osoba znajdzie tutaj coś ciekawego.

Kopalnia Soli w Wieliczce

Bardzo często zwiedzanie Krakowa jest połączone z odwiedzeniem Kopalni Soli w Wieliczce położonej w bliskim sąsiedztwie stolicy Małopolski. Każdego roku obiekt odwiedza ponad milion turystów z całego świata. Kopalnia Soli w Wieliczce jest zabytkiem klasy światowej, wpisanym jako jeden z pierwszych dwunastu obiektów na listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Dostosowane przystanki postoju autobusów i minibusów oraz lokalizacja parkingów blisko wejścia do obiektu wpływa na atrakcyjność podróży autokarowych do tego miejsca.

Odpoczynek i relaks w górach

Częstym wyborem w przypadku weekendowych wyjazdów są także górskie miejscowości, takie jak np. Zakopane, Białka Tatrzańska, Bukowina Tatrzańska, Szczawnica, Piwniczna Zdrój czy też Szaflary. Turyści mogą cieszyć się widokiem gór, pooddychać świeżym powietrzem, jak również poszusować na stoku, a następnie skorzystać z powszechnie występujących w tym rejonie wód termalnych. W przypadku skorzystania z oferty wynajmu busa lub autokaru, pasażerowie mogą w pełni korzystać z uroków wyjazdu, mając pewność, że kierowca autobusu jest do dyspozycji.

Kolonie, obozy i zielone szkoły nad Bałtykiem

W sezonie letnim, głównym kierunkiem transportu, jest nasze polskie wybrzeże. Obozy szkoleniowe, kolonie, zielone szkoły oraz wyjazdy integracyjne organizowane są w ośrodkach oddalonych od Bałtyku zaledwie kilkaset metrów. Jednym z najtańszych i najlepszych rozwiązań jest wynajem autokaru lub minibusa. Organizator ma pewność, że w ten sposób przejazd do miejsca docelowego będzie odbywał się wedle ściśle określonego planu. W przypadku takich wyjazdów, gdzie odległość jest znaczna, autobus lub bus wraz z kierowcą pozostaje do dyspozycji organizatora na terenie kompleksu przez cały czas trwania wycieczki. 

Wyjazdy zagraniczne

Firma Hemarbus oferuje przewozy autokarowe również za granicę. Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem podczas organizacji transportu, który w wielu krajach ma inną specyfikę. Nasze busy i autobusy poruszały się po drogach wielu krajów należących do Unii Europejskiej, jak również tych niezrzeszonych np. Serbia, Albania, Macedonia czy też Bośnia i Hercegowina, gdzie każdy aspekt podróży musi być dopięty na ostatni guzik. 

wynajem-busow-wycieczki_2

Pielgrzymki

Żyjemy w kraju, w którym od zarania dziejów, religia była bardzo ważnym aspektem we wszystkich sferach życia. Na terenie Polskie znajduje się wiele miejsc, które każdego roku przyciągają miliony pielgrzymów. Nie jest zaskoczeniem, iż zlecenia przewozu autobusami i busami na pielgrzymki stanowią dużą część wszystkich podróży. Oferujemy usługę transportową minibusem lub autokarem podczas zwiedzania takich miejsc jak Jasna Góra, Kraków Łagiewniki, Licheń, Kalwaria Zebrzydowska, Sanktuarium w Kałkowie – Godowie, Święty Krzyż i wiele innych. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się również Wadowice - rodzinne miasto Jana Pawła II. Wielkość autokaru zawsze dostosowana jest do liczby pasażerów. Odpowiedni dobór autobusu lub busa wpływa na większą atrakcyjność finansową przewozu zorganizowanej grupy. W przypadku grupy od 9 do 19 osób możemy zaproponować minibus 19 - osobowy, dla większej grupy odpowiedni może być autokar na 32 osoby lub jeszcze większy autobus mieszczący 50 osób.

wynajem-busow-wycieczki_3

Transfery

Nasza firma oferuje również wynajem busa lub autokaru na tak specyficzny rodzaj transportu jakim jest transfer lotniskowy lub transfer na dworzec PKS lub dworzec PKP. Charakterystyką takiego przewozu jest szybkość realizacji usługi oraz kontakt z pasażerem tylko w jedną stronę przejazdu. Firmy transportowe oferujące usługi autokarowe na obszarze miasta posiadającego w pobliżu lotnisko czy też dworzec, wykonują tego typu przewozy bardzo często. W przypadku naszej firmy są to transfery na lotnisko Kraków Balice, transfer na dworzec PKP Kraków Główny lub dworzec MDA, znajdujące się w pobliżu centrum miasta Krakowa. Z racji różnorodności połączeń samolotowych oferowanych przez porty lotnicze,  zdarza się, iż jest konieczność transferu do portu lotniczego Warszawa Okęcie lub Katowice – Pyrzowice.